Filtruj

Praca Tomasz - Puławy

1-2 z 2 ofert pracy

Doradca Klienta (umowa zlecenie)

nowa oferta
ADREAMS M. SMERDA SP. K.ADREAMS M. SMERDA SP. K.
Piaseczno, Biała Podlaska, Grójec, Białystok, Wołomin, Puławy, Skierniewice, Radomsko, Radom, Tomaszów Mazowiecki, Bełchatów, Rawa Mazowiecka, Garwolin, Opoczno, Piotrków Trybunalski, Siedlce, Sochaczew, Wyszków, Otwock, Pułtusk, Łuków

Twoje zadania: sprzedaż produktów i usług zgodnie ze strategią i standardami firmy zapewnienie Klientom informacji na temat bieżącej oferty i promocji dbanie o najwyższą jakość obsługi Zapewniamy Ci: umowę zlecenie możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego wiedzę na temat handlu w branży RTV/AGD/I...

26.04.202426.04.2024

Tajemniczy klient w banku

nowa oferta
QLTS SP. Z O.O.QLTS SP. Z O.O.
Lublin, Zamość, Chełm, Biała Podlaska, Puławy, Świdnik, Kraśnik, Łuków, Biłgoraj, Lubartów, Tomaszów Lubelski, Łęczna, Krasnystaw, Hrubieszów, Międzyrzec Podlaski, Radzyń Podlaski, Dęblin, Włodawa, Janów Lubelski, Parczew, Ryki, Poniatowa, Opole Lubelskie

Dołącz do grona tajemniczych klientów i zyskaj stałe zlecenia kilka razy w miesiącu! Badanie jakie oferujemy to praca dodatkowa w pełni zdalna , gdzie nie wymagamy doświadczenia! Całe badanie zajmuje 2 godziny pracy. Realizując badanie Twoim celem będzie: weryfikacja pracowników obsługi klienta, kom...