Filtruj

Praca Tomasz - Zamość

1-3 z 3 ofert pracy

PRACOWNIK GOSPODARCZY

OŚRODEK SZKOLENIA KIEROWCÓW CABRIO TOMASZ NELCOŚRODEK SZKOLENIA KIEROWCÓW CABRIO TOMASZ NELC
Zamość

Zakres obowiązków: Wykonywanie prac porządkowych oraz konserwacja i wykonywanie nieskomplikowanych prac naprawczych w budynku i wokół budynku. Wymagania: wykształcenie - zasadnicze zawodowe uprawnienie - Prawo jazdy kat. B umiejętność - dobra organizacja pracy Mile widziane doświadczenie zawodowe...

30.04.202430.04.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Doradca Klienta (umowa zlecenie)

ADREAMS M. SMERDA SP. K.ADREAMS M. SMERDA SP. K.
Lublin, Tomaszów Lubelski, Ostrowiec Świętokrzyski, Skarżysko-Kamienna, Kielce, Częstochowa, Chełm, Lubartów, Przeworsk, Zamość, Kłobuck, Stalowa Wola, Bytom, Łęczna, Hrubieszów, Świdnik

Twoje zadania: sprzedaż produktów i usług zgodnie ze strategią i standardami firmy zapewnienie Klientom informacji na temat bieżącej oferty i promocji dbanie o najwyższą jakość obsługi Zapewnimy Ci: umowę zlecenie możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego wiedzę na temat handlu w branży RTV/AGD/IT...

27.04.202427.04.2024

Tajemniczy klient w banku

QLTS SP. Z O.O.QLTS SP. Z O.O.
Lublin, Zamość, Chełm, Biała Podlaska, Puławy, Świdnik, Kraśnik, Łuków, Biłgoraj, Lubartów, Tomaszów Lubelski, Łęczna, Krasnystaw, Hrubieszów, Międzyrzec Podlaski, Radzyń Podlaski, Dęblin, Włodawa, Janów Lubelski, Parczew, Ryki, Poniatowa, Opole Lubelskie

Dołącz do grona tajemniczych klientów i zyskaj stałe zlecenia kilka razy w miesiącu! Badanie jakie oferujemy to praca dodatkowa w pełni zdalna , gdzie nie wymagamy doświadczenia! Całe badanie zajmuje 2 godziny pracy. Realizując badanie Twoim celem będzie: weryfikacja pracowników obsługi klienta, kom...

26.04.202426.04.2024