Filtruj

Praca Tomko - Toruń

1-3 z 3 ofert pracy

Specjalista ds. Sprzedaży Eksportowej

TOMEKTOMEK
Toruń

Opis stanowiska: • aktywne tworzenie pozytywnego wizerunku firmy, • pozyskiwanie nowych Klientów, • budowanie relacji z dotychczasowymi Klientami firmy, • doradztwo techniczne z oferowanych rozwiązań, • organizacja oraz udział w pokazach i szkoleniach, • realizacja planów sprzedażowych, • two...

07.06.202407.06.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Kierowca Kurier Kat B

TOMEKTOMEK
Toruń

Renomowana Firma kurierska poszukuje pracownika na stanowisko kuriera .\u2028Do obowiązków osoby zatrudnionej należy\u2028-obsługa powierzonego rejonu kurierskiego -doręczanie przesyłek oraz realizacja odbiorów\u2028Oczekiwania\u2028-sumienność\u2028-solidność oraz odpowiedzialność za powierzone zad...

25.05.202425.05.2024

Pracownik montażowy

TOMEKTOMEK
Toruń

Poszukujemy pracownika, pracowników do budowy ogrodzeń. Wykonujemy ogrodzenia z siatki, paneli, ogrodzenia boisk sportowych. Działamy głównie na terenie Kujawsko-Pomorskiego, Toruń okolice . Sporadycznie delegacje, dieta, hotel . Prawo jazdy mile widziane Umowa o prace , wynagrodzenie od 25 zł n...

19.05.202419.05.2024
od 28 zł