Filtruj

Praca Towarow Transport - Elbląg

1-2 z 2 ofert pracy

Magazynier - sprzedawca

REKRUTACJAREKRUTACJA
Elbląg

Do naszego zespołu poszukujemy osób chętnych do długotrwałej współpracy na podstawie umowy o pracę , które angażują się w wykonywane obowiązki. Jeżeli nie boisz się pracy fizycznej i chcesz zdobyć doświadczenie w branży – wyślij do nas swoje CV! ZAKRES OBOWIĄZKÓW: - obsługa klientów w oddziale -...

05.06.202405.06.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

KIEROWCA KAT. B

PIOTR MARCZAK USŁUGI TRANSPORTOWE PIETRUCHAPIOTR MARCZAK USŁUGI TRANSPORTOWE PIETRUCHA
Nowy Dwór Gdański

Zakres obowiązków: Planowanie tras i przestrzeganie harmonogramów dostaw. Załadunek i rozładunek towarów. Zabezpieczanie ładunku oraz właściwe rozmieszczenie i wyważenie go w pojeździe. Profesjonalizm w kontakcie z klientami. Sprawdzanie, czy ładunki są poprawnie skompletowane. Praca od poniedziałku...

11.06.202411.06.2024
© 2024 MegaPraca.pl
Page load: 0,0495 s