Filtruj

Praca Towarow Transport - Szepietowo

1-3 z 3 ofert pracy

Kierowca samochodu ciężarowego kat. C + HDS

UNIMEXUNIMEX
Szepietowo

Dołącz do zespołu Firmy UNIMEX Zakład Produkcji Prefabrykatów Budowlanych i Betonu Towarowego w Szepietowie poszukuje do pracy osób na stanowisko: Kierowca samochodu ciężarowego kat. C + HDS Opis stanowiska: Wykonywanie transportu drogowego z HDS Wymagania: Prawo jazdy kat. C, Uprawnienia op...

07.05.202407.05.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Dyspozytor transportu międzynarodowego

P.H.U. KONDREXP.H.U. KONDREX
Łapy

P.H.U. „KONDREX” to rodzinne przedsiębiorstwo z wieloletnią tradycją. Transport międzynarodowy na terenie całej Europy wykonujemy od 1992 roku. Siedziba firmy znajduje się w miejscowości Łapy – usytuowanej w Polsce północno­wschodniej. Zakres obowiązków Organizacja transportu międzynarodowego towa...

22.05.202422.05.2024
od 6000 zł

Kierowca C+E kraj

C E KIEROWCAC E KIEROWCA
Zambrów

Obowiązki: Kierowanie pojazdem kategorii C+E. Realizacja tras krajowych Troska o powierzony sprzęt. Przestrzeganie przepisów dotyczących czasu pracy. Praca w systemie tygodniowym. Wykonywanie zadań transportowych. Nadzór nad ilością i jakością towaru. Dostarczanie towaru do punktów sprzedaży...

20.05.202420.05.2024
od 5000 zł
© 2024 MegaPraca.pl
Page load: 0,0340 s