Filtruj

Praca Towaru Magazynier - Chełm

1-3 z 3 ofert pracy

MAGAZYNIER (MAGAZYN NABIAŁOWY - WARUNKI CHŁODNICZE)

nowa oferta
CENTRALNA BAZA OFERT PRACYCENTRALNA BAZA OFERT PRACY
Chełm

Numer oferty: StPr/24/1255Obowiązki:Nadzór nad powierzonym towarem, kompletowanie artykułów na potrzeby dostaw, organizacja pracy w magazynie.Wymagania:Wymagania konieczne:Umiejętności i uprawnienia: Orzeczenie lekarskie dla celów sanitarno – epidemiologicznych obsługa komputera Wykształcenie:średni...

14.06.202414.06.2024
Umowa na okres próbnyumowa na okres próbny

nowa oferta
SPÓŁDZIELNIA MLECZARSKA BIELUCH W CHEŁMIESPÓŁDZIELNIA MLECZARSKA BIELUCH W CHEŁMIE
Chełm

Zakres obowiązków: Nadzór nad powierzonym towarem, kompletowanie artykułów na potrzeby dostaw, organizacja pracy w magazynie. Wymagania: wykształcenie - średnie zawodowe wykształcenie - średnie branżowe wykształcenie - średnie zawodowe 4-letnie wykształcenie - średnie ogólnokształcące zawód - Magaz...

13.06.202413.06.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Magazynier, produkcja odzieży, Rejowiec Fabryczny

BIG-SZOK DZIEWIARSTWO I KRAWIECTWOBIG-SZOK DZIEWIARSTWO I KRAWIECTWO
Rejowiec Fabryczny

Kim jesteśmy? Big-Szok Dziewiarstwo i Krawiectwo z Rejowca Fabrycznego to MY! Jesteśmy jednym z liderów produkcji czapek zimowych w Polsce. Razem z Tobą chcemy rozwijać naszą sprawność w obsłudze towarowo magazynowej związanej z produkowanymi przez nas czapkami i akcesoriami zimowymi. Obecnie posz...

07.08.202307.08.2023
od 4300 zł