Filtruj

Praca Traktor - Białystok

1-3 z 3 ofert pracy

PRACOWNIK FIZYCZNY DO OBSŁUGI TERENÓW KOMUNALNYCH

CENTRALNA BAZA OFERT PRACYCENTRALNA BAZA OFERT PRACY
Białystok

Numer oferty: StPr/24/1594Obowiązki:sprzątanie terenów zielonychkoszenie trawgrabienie liściWymagania:Wymagania konieczne:Wykształcenie:brak lub niepełne podstawowePozostałe wymagania:wymagane doświadczenie prawo jazdy kat. B obsługa traktorów komunalnych, kosiarek samojezdnych, kosy spalinowejMiejs...

11.06.202411.06.2024
Umowa na okres próbnyumowa na okres próbny

SWING B. SAMOJŁOWICZ, A. STEFANOWICZ SP. J.SWING B. SAMOJŁOWICZ, A. STEFANOWICZ SP. J.
Białystok

Zakres obowiązków: sprzątanie terenów zielonych koszenie traw grabienie liści Wymagania: wykształcenie - brak lub niepełne podstawowe wymagane doświadczenie prawo jazdy kat. B obsługa traktorów komunalnych, kosiarek samojezdnych, kosy spalinowej...

Umowa o pracęumowa o pracę

pracownik gospodarczy / sprzątanie

TOMASZ NAPIERAŁATOMASZ NAPIERAŁA
Białystok

Poszukujemy osóby do sprzątania terenów zewnętrznych przy hali magazynowej. Koszenie trawy oraz odśnieżanie w okresie zimowym. Wymagane prawo jazdy. Mile widziana umiejętność jazdy traktorem. Więcej informacji udzielę telefonicznie 60*******00...

22.05.202422.05.2024