Filtruj

Praca Traktorzysta - Guzice

1-3 z 3 ofert pracy

TRAKTORZYSTA

FIRMA BRESSO JAN BRESSOFIRMA BRESSO JAN BRESSO
Guzice

Zakres obowiązków: Kierowanie ciągnikiem rolniczym z przyczepą Wymagania: wykształcenie - zasadnicze zawodowe uprawnienie - Prawo jazdy kat. T uprawnienie - Prawo jazdy kat. B staż pracy ogółem - lata: 5 Prawo jazdy kat. B, T + przyczepy....

22.04.202422.04.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Kierowca ciągnika / TRAKTORZYSTA

PRG-MPRG-M
Polkowice

Przedsiębiorstwo Robót Górniczo-Montażowych „Polkowice” Sp. z o.o. ( PRG-M ) działając od 1997 roku wpisuje się w historie zagłębia miedziowego będąc jednym z najbardziej solidnych partnerów biznesowych w dziedzinie budowy kopalń. Zabudowa wielu obiektów inżynierii górniczej w kopalniach KGHM jest z...

30.04.202430.04.2024
od 4500 zł

Zatrudnię do kopania sadzonek i zatrudnię traktorzystę

ADAADA
Zamienice

Zatrudnię do kopania sadzonek malin pod Srrzegomiem. Akord. Wypłata może być codzienna. Zatrudnię traktorzystę z doświadczeniem. Praca dorywcza. Praca we wsi Zamienice pod Chojnowem. Mogę zaoferować darmowe zakwaterowanie. Proszę o kontakt wyłącznie za pośrednictwem sms lub olx. Nie odbieram telef...

12.04.202412.04.2024
od 3300 zł