Filtruj

Praca Traktorzysta - Lasowice Wielkie

1-3 z 3 ofert pracy

TRAKTORZYSTA

AGRO-LAWI SP. Z O.O.AGRO-LAWI SP. Z O.O.
Lasowice Wielkie

Zakres obowiązków: prace w gospodarstwie rolnym Wymagania: wykształcenie - podstawowe wymagane prawo jazdy kat. T lub kat. B+E...

18.06.202418.06.2024
Umowa zlecenieumowa zlecenie

Traktorzysta, operatora ciągnika z przyczepą, operator koparki Macalac

ZUHMZUHM
Ozimek

Zakład Usług Hydrotechniczno-Melioracyjnych z Ozimka (woj. opolskie) zatrudni pracowników na stanowiska: traktorzysta operator koparki Mecalac Praca na budowach na terenie Polski. Wymagania : Traktorzysta: prawo jazdy kat. T lub B+E prawo jazdy kat. B sumienność, dokładność, zaangażowanie w ...

22.05.202422.05.2024
od 35 zł
Umowa o pracęumowa o pracę

Traktorzysta operator ciągnika

MIECZYSŁAWMIECZYSŁAW
Byczyna

Zatrudnimy pracownika na pełny etat , minimalna płaca brutto 6000 złotych, plus możliwość pracy w nadgodzinach płatne dodatkowo. Wymagania to prawo jazdy kat T lub B +E . Praca w gospodarstwie Rolnym ....

03.02.202403.02.2024
od 6000 zł