Filtruj

Praca Traktorzysta - Obra

1-3 z 3 ofert pracy

TRAKTORZYSTA, OBOROWY

ROLNICZA SPÓŁDZIELNIA PRODUKCYJNA PRZYSZŁOŚĆROLNICZA SPÓŁDZIELNIA PRODUKCYJNA PRZYSZŁOŚĆ
Stara Obra

Zakres obowiązków: Wymagania: wykształcenie i doświadczenie bez znaczenia, prawo jazdy kat. T Zakres obowiązków: zgodny ze stanowiskiem Wymagania: wykształcenie - brak lub niepełne podstawowe...

26.06.202426.06.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

TRAKTORZYSTA

nowa oferta
CENTRALNA BAZA OFERT PRACYCENTRALNA BAZA OFERT PRACY
Stare Strącze

Numer oferty: StPr/24/0001Obowiązki:Praca na stanowisku traktorzysty.Wymagania:Wymagania konieczne:Umiejętności i uprawnienia:Prawo jazdy kat. TWykształcenie:podstawoweMiejsce pracy: 67-410 Stare Strącze 43, powiat: wschowski, woj: lubuskieRodzaj umowy: Umowa o pracę na czas nieokreślonyWymagane dok...

29.06.202429.06.2024

Traktorzysta /Pracownik gospodarczy

BARTEX BARTOL SP. Z O.O. SP. K.BARTEX BARTOL SP. Z O.O. SP. K.
Nowy Tomyśl

BARTEX Bartol Sp. z o.o. Sp. k. producent i importer branży alkoholowej zatrudni na stanowisko: Traktorzysta/Pracownik gospodarczy Miejsce pracy: Paproć k. Nowego Tomyśla Oferujemy: - umowę o pracę na pełen etat, - praca w systemie dwuzmianowym, - terminowe wynagrodzenie w wysokości 5200 zł - ...

11.06.202411.06.2024
od 5200 zł