Filtruj

Praca Traktorzysta - Trzeboś

1-3 z 3 ofert pracy

TRAKTORZYSTA

STYROBUD B.T.K. RADOMSCY SP. J.STYROBUD B.T.K. RADOMSCY SP. J.
Trzeboś

Zakres obowiązków: do uzgodnienia Wymagania: wykształcenie - brak lub niepełne podstawowe umiejętność - PRAWO JAZDY KAT. B wymagane orzeczenie o stopniu niepełnosprawności...

15.05.202415.05.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

*Atrakcyjna praca w Holandii z GWARANCJĄ GODZIN

nowa oferta
EURO PERSONNELEURO PERSONNEL
Przeworsk

Euro Personnel Agencja Pracy Marta Rymut - NR CERTYFIKATU 9988 poszukuje osób chętnych do podjęcia pracy w HolandiiMamy dla Ciebie pracę w sektorach:•Ogrodniczym i szklarniowym – praca przy kwiatach ciętych i doniczkowych, owocach i warzywach, praca przy zbiorach i praca dla traktorzystów•Produkcyjn...

03.06.202403.06.2024

Traktorzysta Niemcy od 14.5/15€ brutto na godz

SPARGEL & OBSTHOF WENDEL, ZWINGENBERG, DEUTSCHLANDSPARGEL & OBSTHOF WENDEL, ZWINGENBERG, DEUTSCHLAND
Rzeszów

Szukamy traktorzystów Dołącz do naszego zespołu szukamy zaangazowanych i zmotywowanych traktorzystów na rok 2024start pracy aktualnie od polowy Lutego, praca przez caly rok!! Oczekujemy: Wydajnosci, podstawowej umiejetnosci jazdy i pracy na traktorach prawo jazdy T lub C+E dobrej jakości pracy ...

13.05.202413.05.2024
od 60 zł