Filtruj

Praca Traktorzysta - Wierzbna

1-3 z 3 ofert pracy

Traktorzysta - praca na stałe lub na okres żniw

JAROSŁAW KOŹLICKIJAROSŁAW KOŹLICKI
Wierzbno

Obowiązki: Obsługa maszyn rolniczych (np. traktory, ładowarki teleskopowe, paszowozy). Prace polowe (np. uprawa ziemi, siew, zbiory). Prace porządkowe (np. dbanie o czystość i porządek w gospodarstwie). Praca przy produkcji roślinnej. Wykonywanie drobnych napraw i konserwacja sprzętu. Wymagani...

25.06.202425.06.2024
od 29 zł
Umowa o pracęumowa o pracę

Atrakcyjna praca w Holandii z GWARANCJĄ GODZIN

EURO PERSONNELEURO PERSONNEL
Przeworsk

Euro Personnel Agencja Pracy Marta Rymut - NR CERTYFIKATU 9988 poszukuje osób chętnych do podjęcia pracy w HolandiiMamy dla Ciebie pracę w sektorach:•Ogrodniczym i szklarniowym – praca przy kwiatach ciętych i doniczkowych, owocach i warzywach, praca przy zbiorach i praca dla traktorzystów•Produkcyjn...

21.06.202421.06.2024

Pracownik produkcji rolnej

JAROBO.JAROBOJAROBO.JAROBO
Jarosław

Jarobo sp. Z o.o. poszukuje osoby do pracy na stanowisko traktorzysta/ produkcja rolna .Praca na pełny etat od poniedziałku do piątku w godzinach od 7:00 do 15:00 na terenie firmy oraz polach do niej należących. Mile widziane doświadczenie, choć w razie potrzeby firma jest pozytywnie nastawiona do p...

28.03.202428.03.2024
od 4300 zł