Filtruj

Praca Trans - Biała Podlaska

1-3 z 3 ofert pracy

Kierowca KAT C+E

MMM-TRANSMMM-TRANS
Biała Podlaska

Zatrudnię kierowcę, praca chłodnia, plandeka , kontenerówka, Polska ,Szwecja Norwegia Ukraina PL. Najlepiej z doświadczeniem. Baza Biała Podlaska. MMM-Trans. Nie odpowiadam na sms. Możliwość wyszkolenia kandydata na kierowcę. Kandydaci tylko z okolic Biała Podlaska Praca już od 20.04.2024...

09.04.202409.04.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

KIEROWCA TRANS. MIEDZYNARODOWY. KAT B. wynagrodzenie powyżej 7000 zł.

PAWEŁPAWEŁ

Poszukuję kierowców kat. B w transporcie międzynarodowym na busy typu blaszka (sztywna zabudowa). Oferuję: -dużo stałych tras - atrakcyjne wynagrodzenie - wyjazdy w systemie 4/1 lub więcej - nowoczesna flota bazująca na pojazdach Iveco Daily lub Mercedes Sprinter (auta wyposażone w ogrzewanie p...

04.07.202304.07.2023
od 7800 zł
Samozatrudnieniesamozatrudnienie

OPERATOR MASZYN BUDOWLANYCH

F.H.T.U. KRZYCH-TRANS KRZYSZTOF PRANSZKEF.H.T.U. KRZYCH-TRANS KRZYSZTOF PRANSZKE
Grabowiec

Zakres obowiązków: Obsługa koparki, koparko-ładowarki, ładowarki. Praca na terenie powiatu wejherowskiego. Wymagania: wykształcenie - podstawowe umiejętność - prawo jazdy kat B - mile widziane doświadczenie - uprawnienia na ładowarkę, koparkę lub koparko-ładowarkę....

29.02.202429.02.2024
© 2024 MegaPraca.pl
Page load: 0,0254 s