Filtruj

Praca Trans - Płock

1-3 z 3 ofert pracy

Kierowca wywrotki c+e w Euro-Trans

P.H.U. EURO-TRANS SP. Z O.O.P.H.U. EURO-TRANS SP. Z O.O.
Płock

Kierowco, jeżeli jesteś zainteresowany pracąw wiodącej Polskiej firmie transportowej z branży budowlanej na stanowisku kierowcy wywrotki prosimy o kontakt telefoniczny 69*******11 Wymagania PRAWO JAZDY C+E CHĘĆ DO PRACY Oferujemy - Pracę w wiodącej Polskiej firmiebędącej liderem w transporcie...

21.05.202421.05.2024
od 8000 zł
Samozatrudnieniesamozatrudnienie

PRACOWNIK BIUROWY

DAR-TRANS DARIUSZ PAWEŁ GŁUSKOWSKIDAR-TRANS DARIUSZ PAWEŁ GŁUSKOWSKI
Srebrna

Zakres obowiązków: Praca biurowa, faktury, w-zk, umowy. Jedna zmiana, godziny pracy mogą być 07.00-15.00, 08.00-16.00 lub 09.00-17.00. Wymagania: wykształcenie - średnie ogólnokształcące Wykształcenie średnie, sumienność....

17.05.202417.05.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

KIEROWCA CIĄGNIKA ROLNICZEGO

PRZEDSIĘBIORSTWO TRANSPORTOWO - USŁUGOWE TRANS - US PIENIĄŻEK LESZEKPRZEDSIĘBIORSTWO TRANSPORTOWO - USŁUGOWE TRANS - US PIENIĄŻEK LESZEK
Gostynin

Zakres obowiązków: Czyszczenie pasów zieleni przy drogach - praca na terenie powiatu gostynińskiego. Obcinanie, wykaszanie itp. Wymagania: wykształcenie - brak lub niepełne podstawowe uprawnienie - Prawo jazdy kat. T...

16.05.202416.05.2024