Filtruj

Praca Transport I Spedycja - Grudziądz

1-3 z 3 ofert pracy

Asystent spedytora

TOMASZTOMASZ
Grudziądz

Firma transportowa z Grudziądza zatrudni pracownika asystenta spedytora krajowego i międzynarodowego. Zakres obowiązków: obsługa klientów poprzez planowanie, realizowanie i kontrolowanie zleceń transportowych współpraca z Przewoźnikami utrzymywanie stałych relacji z Klientami nawiązywanie współ...

15.02.202415.02.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Kierowca Kraj C+E

ADRA-TRANS TRANSPORT SPEDYCJA PAWEL ADRANOWICZADRA-TRANS TRANSPORT SPEDYCJA PAWEL ADRANOWICZ
Dankowo

Firma transportowa ADRA-TRANS specjalizuje się w transporcie drogowym w relacjach PL-UE-PL oraz PL-PL. Jesteśmy stabilną firmą i charakteryzujemy się niską rotacją pracowników. Zatrudnimy Kierowcę C+E do transportu krajowego PL-PL. Oczekiwania: -doświadczenie w zawodzie, -prawa jazdy kategorii C...

12.04.202412.04.2024
od 6000 zł

Spedytor - logistyk

SYLWESTERSYLWESTER
Grubno

Zakres obowiązków: planowanie i organizacja przewozów pozyskiwanie zleceń transportowych przygotowanie ofert i negocjacje cenowe z klientami bieżący kontakt z kierowcami wyznaczanie i dysponowanie czasem pracy kierowcy Nasze oczekiwania: doświadczenie w spedycji zdolność samodzielnego podejm...

08.04.202408.04.2024
od 4000 zł
© 2024 MegaPraca.pl
Page load: 0,0214 s