Filtruj

Praca Transport Kierowca - Bielsk Podlaski

1-3 z 3 ofert pracy

KIEROWCA AUTOCYSTERNY

CENTRALNA BAZA OFERT PRACYCENTRALNA BAZA OFERT PRACY
Bielsk Podlaski

Numer oferty: StPr/24/0210Obowiązki:przewóz paliw na terenie woj. podlaskiegoWymagania:Wymagania konieczne:Umiejętności i uprawnienia: ADR – przewóz towarów niebezpiecznych Prawo jazdy kat. C + E Kurs na obsługę urządzeń do napełniania i opróżniania zbiorników transportowych - nalewaki Wykształcenie...

20.05.202420.05.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

N-OIL SP. Z O.O.N-OIL SP. Z O.O.

Zakres obowiązków: przewóz paliw na terenie woj. podlaskiego Wymagania: wykształcenie - podstawowe uprawnienie - ADR – przewóz towarów niebezpiecznych uprawnienie - Prawo jazdy kat. C + E umiejętność - Kurs na obsługę urządzeń do napełniania i opróżniania zbiorników transportowych - nalewaki Dyspo...

Kierowca C+E

PRONARPRONAR
Narew

Poszukujemy kierowcy C+E, który dołączy do naszego zespołu.Będziesz odpowiedzialny za transport maszyn wyprodukowanych przez firmę Pronar do klientów w obrębie Polski.Wymagania:- Aktualne prawo jazdy kategorii C+E- Doświadczenie w prowadzeniu pojazdów ciężarowych z naczepamiOferujemy:- Umowę o pracę...

23.05.202423.05.2024