Filtruj

Praca Transport Kierowca - Dwór

1-3 z 3 ofert pracy

Zatrudnię kierowcę CE - ruch krajowy - Stałe wynagrodzenie

REKRUTACJAREKRUTACJA
Nowy Dwór Mazowiecki

Zatrudnię kierowcę z kat. C+E na zestaw: ciągnik siodłowy + naczepa chłodnia w krajowym transporcie drogowym Dobre wynagrodzeniepraca na kraju Zainteresowane osoby proszę o kontakt telefoniczny, Zachęcam również do przesyłania CV...

27.05.202427.05.2024

Praca dla Kierowcy C+E Podhale - Śląsk koło komina

nowa oferta
HEZNER TRANSPORT-SPEDYCJA KRZYSZTOF HEZNERHEZNER TRANSPORT-SPEDYCJA KRZYSZTOF HEZNER
Nowy Targ

Firma HEZNER TRANSPORT-SPEDYCJA Krzysztof Hezner poszukuje do pracy kierowcy ze śląskiego i małopolskiego kategorii C+E na ciągnik siodłowy +naczepa firanka. Relacje Śląsk - Małopolska - Śląsku w kółkach (Śląsk-Podhale / Nowy Sącz - Śląsk) Praca od poniedziałku do piątku Umowa o pracę, ubezpiecze...

28.05.202428.05.2024
od 9000 zł
Umowa o pracęumowa o pracę

KIEROWCA SAMOCHODU CIĘŻAROWEGO, KAT. C+E

BESKIDUS SP. Z O.O.BESKIDUS SP. Z O.O.
Zembrzyce

Zakres obowiązków: Transport międzynarodowy towarów na trasach Włochy, Holandia, Austria, Niemcy, Rumunia, Węgry, Bułgaria, Grecja. Praca na nowoczesnych samochodach. Wyjazdy w cyklach pon.-pt; 2/1; 2/2; 3/1; 8/3 Wymagania: wykształcenie - mechaniczne zasadnicze zawodowe zawód - Kierowca samochodu ...

© 2024 MegaPraca.pl
Page load: 0,0401 s