Filtruj

Praca Transport Kierowca - Gniezno

1-3 z 3 ofert pracy

Poszukiwany Kierowca C+E

VAN-TRANSVAN-TRANS
Gniezno

Obowiązki: Kierowanie pojazdem kategorii C+E. Realizacja tras krajowych. Troska o powierzony sprzęt. Przestrzeganie przepisów dotyczących czasu pracy. Praca w systemie pon - pt. Wykonywanie zadań transportowych. Rozpoczęcie i zakończenie pracy w Gnieźnie bądź okolice. Wymagania: Prawo jazdy...

04.06.202404.06.2024
od 5000 zł
Umowa o pracęumowa o pracę

Kierowca C+E Międzynarodowy bez doświadczenia

nowa oferta
WĘDZIKOWSKI SP. Z O.O.WĘDZIKOWSKI SP. Z O.O.
Fałkowo

OPIS Wędzikowski Sp z o.o. firma z wieloletnim doświadczeniem w transporcie międzynarodowym. Specjalizacja usług: transport całopojazdowy Poszukujemy pracowników na stanowisko: Kierowca Międzynarodowy C+E bez doświadczenia Wymagania: ·Prawo jazdy kat. C+E, ·Aktualne badania lekarskie i psych...

05.06.202405.06.2024

zatrudnie kierowce C+E

nowa oferta
RAFALRAFAL
Września

zatrudnie kierowce kat C+E w transporcie krajowym (firanka) Wrzesnia i okolice...