Filtruj

Praca Transport Kierowca - Tarnobrzeg

1-3 z 3 ofert pracy

Spedytor krajowy, Logistyk

ELITELASELITELAS
Tarnobrzeg

Do swojego zespołu poszukujemy pracownika biurowego na stanowisko: Spedytor krajowy / LogistykDo Twoich obowiązków będzie należeć:- pozyskiwanie ładunków i zleceń spedycyjnych;- realizacja, monitorowanie zleceń, nadzór nad flotą transportową oraz kierowcami- opieka nad klientami oraz rozbudowa bazy ...

28.05.202428.05.2024

Kierowca autobusu kat..D / stabilna praca Holandia

nowa oferta
GOOD JOB & TAXGOOD JOB & TAX
Sandomierz

NA CZYM POLEGA PRACA: Będziesz pracować w firmie, która specjalizuje się publicznym transportem autobusowym. Jako kierowca autobusu publicznego będziesz odpowiedzialny za bezpieczny przewóz pasażerów. Będziesz jeździł według przydzielonego harmonogramu na różnych trasach na terenie Holandii. MIEJ...

29.05.202429.05.2024
od 12000 zł
Umowa o pracęumowa o pracę

SPECJALISTA DS. LOGISTYKI

Durdy

Zakres obowiązków: - pozyskiwanie ładunków i zleceń spedycyjnych; - realizacja, monitorowanie zleceń, nadzór nad flotą transportową oraz kierowcami - opieka nad klientami oraz rozbudowa bazy kontrahentów spedycyjnych. Wymagania: wykształcenie - średnie branżowe umiejętność - doświadczenie na podobn...

© 2024 MegaPraca.pl
Page load: 0,0482 s