Filtruj

Praca Transport Miedzynarodowy - Lubliniec

1-3 z 3 ofert pracy

Kierowca międzynarodowy kat. B

MICHALMICHAL
Lubliniec

Zakres obowiązków: - Transport międzynarodowy samochodami o masie do 3,5 t. Wymagania: - Czynne prawo jazdy kat. B - Mile widziane doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku, w tym doświadczenie w prowadzeniu samochodów typu bus - Dyspozycyjność - Znajomość języka angielskiego w stopniu kom...

07.06.202407.06.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

kierowca C+E: Polska -Szwajcaria-Niemcy 10-12 tyś

POLGER LOGISTICSPOLGER LOGISTICS
Tarnowskie Góry

Obowiązki: Kierowanie pojazdem kategorii C+E. trasy Polska-Szwajcaria-Niemcy-Polska Przestrzeganie przepisów dotyczących czasu pracy. Praca w systemie 2-tygodniowym znajomość dokumentów CMR Wymagania: Prawo jazdy kat. C+E. 2 letnie doświadczenie w transporcie międzynarodowym UE aktualny kod...

od 10000 zł

Kierowca międzynarodowy C+E

MIROSŁAW DUDZIKMIROSŁAW DUDZIK
Glinica

Firma transportowa z długoletnim doświadczeniem zatrudni kierowcę z kategorią prawa jazdy C+E , z doświadczeniem . Praca po Unii Europejskiej głównie Polska - Niemcy w systemie 1 / 1 lub do uzgodnienia. Atrakcyjne wynagrodzenie , praca od zaraz. CV proszę kierować na e-mail lub kontakt telefoniczn...

05.06.202405.06.2024