Filtruj

Praca Transport Sanitarny - Góra

1-3 z 3 ofert pracy

MŁODSZY ASYSTENT/ASYSTENT/STARSZY ASYSTENT

nowa oferta
POWIATOWA STACJA SANITARNO-EPIDEMIOLOGICZNAPOWIATOWA STACJA SANITARNO-EPIDEMIOLOGICZNA
Zielona Góra

Zakres obowiązków: 1. przeprowadzanie kontroli w zakresie nadzoru nad przestrzeganiem przepisów określających wymagania higieniczne i zdrowotne, w szczególności dotyczących: higieny nieruchomości, zakadów pracy, instytucji obiektów i urządzeń użyteczności publicznej, osobowego i towarowego transpor...

17.06.202417.06.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Starszy Inspektor Weterynaryjny

nowa oferta
POWIATOWY INSPEKTORAT WETERYNARII W LESZNIEPOWIATOWY INSPEKTORAT WETERYNARII W LESZNIE
Leszno

Osoba na tym stanowisku: Prowadzenie czynności związanych z zapobieganiem i zwalczaniem chorób zakaźnych zwierząt.Prowadzenie nadzoru i kontroli nad przestrzeganiem przepisów, warunków weterynaryjnych i sanitarnych w zakresie bezpieczeństwa żywności pochodzenia zwierzęcego wraz z pobieraniem koniecz...

18.06.202418.06.2024

Inspektor weterynaryjny

SŁUŻBA CYWILNASŁUŻBA CYWILNA
Leszno

Powiatowy Inspektorat Weterynarii w Lesznie Powiatowy Lekarz Weterynarii poszukuje kandydatów\kandydatek na stanowisko: Inspektor weterynaryjny do spraw zdrowia i ochrony zwierząt w zespole do spraw zdrowia i ochrony zwierząt Inspektor weterynaryjny Zakres zadań wykonywanych na stanowisku pracy: Pro...

22.05.202422.05.2024