Filtruj
Filtruj
Filtruj

Praca Transport Wewnetrzny - Białobrzegi

Reklama
1-2 z 2 ofert pracy

Pracownik Administracyjny w Dziale Bezpieczeństwa

SOLID SECURITY SP. Z O.O.SOLID SECURITY SP. Z O.O.
Białobrzegi

Obowiązki: Prace administracyjne – dbanie o obieg dokumentów Przygotowanie raportów oraz prezentacji do użytku wewnętrznego Wymagania: Znajomość języka angielskiego na poziomie B2 (certyfikat) Znajomość pakietu MS Office (w szczególności PowerPoint) Mile widziane: Mile widziane doświadczenie ...

26.04.202426.04.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Pracownik Administracyjny w Dziale Bezpieczeństwa

SOLID SECURITY SP. Z O.O.SOLID SECURITY SP. Z O.O.
Belsk Duży

Obowiązki: Prace administracyjne – dbanie o obieg dokumentów Przygotowanie raportów oraz prezentacji do użytku wewnętrznego Wymagania: Znajomość języka angielskiego na poziomie B2 (certyfikat) Znajomość pakietu MS Office (w szczególności PowerPoint) Mile widziane: Mile widziane doświadczenie ...

26.03.202426.03.2024
Umowa o pracęumowa o pracę
© 2024 MegaPraca.pl
Page load: 0,0239 s