Filtruj

Praca Transporty - Głuchów

1-3 z 3 ofert pracy

Pracownik magazynowy

Głuchów

Miejsce pracy: Głuchów Zadania: - zbieranie produktów na magazynie i skanowanie ich kodów przy pomocy ręcznego skanera - kompletowanie dokumentacji potrzebnej dla procesu wysyłek - przyjmowanie zwrotów, sortowanie, kontrola jakości oraz rozmieszczenie towaru w magazynie Wymagania: - gotowość do prac...

09.10.202309.10.2023

Pracownik produkcji na wakacje

Krotoszyn

Zadania: • Obsługa maszyn • Kontrola jakości Wymagania: • Czekamy właśnie na Ciebie! Nie wymagamy doświadczenia! Oferta: Umowę o pracę na pełny etat Wsparcie konsultanta Manpower podczas rekrutacji i zatrudnienia Stołówkę pracowniczą na terenie firmy Pakiet ManpowerGroup Premium (opieka medyczna, ub...

04.06.202404.06.2024

Pracownik produkcji

Gostyń

Miejsce pracy: Czachorowo, gmina Gostyń Zadania: Zadania związane z obsługą linii produkcyjnej (transport komponentów do linii, mile widziane uprawnienia UDT do obsługi wózków widłowych) Dostarczanie komponentu do maszyny produkcyjnej Kontrola poprawności procesu oraz wyrobu gotowego Ewidencja czasu...

10.05.202410.05.2024