Filtruj

Praca Trener - Łódź

1-3 z 3 ofert pracy

Doradca Klienta Sieci Telekomunikacyjnej

nowa oferta
UNIQUE PEOPLE SP. Z O.O.UNIQUE PEOPLE SP. Z O.O.
Łódź

Unique People Sp. z o.o., wpisana do rejestru podmiotów prowadzących agencje pracy tymczasowej, o nr. 15946 , która prowadzi kompleksowy proces rekrutacji dla swojego klienta CCDS. Szukamy uczniów i studentów od 16 roku życia do pracy w największym call center w Polsce. Wszystkiego nauczymy wystarcz...

20.05.202420.05.2024
Umowa zlecenieumowa zlecenie

Junior Menedżerka/ Menedżer Obszaru Sprzedaży

ALLIANZALLIANZ
Łódź

Masz pasję do sprzedaży? Chcesz rozwijać swoje umiejętności w obszarze zarządzania, a jednocześnie chcesz być częścią innowacyjnej organizacji? To ogłoszenie jest dla Ciebie! Oferujemy atrakcyjne warunki współpracy na lata, możliwość zdobycia cennego doświadczenia oraz ścieżki rozwoju dostosowanej d...

10.05.202410.05.2024
od 5000 zł
Samozatrudnieniesamozatrudnienie

Account Manager - Sprzedaż do Instytucji Publicznych

ORANGE POLSKA S. A.ORANGE POLSKA S. A.
Łódź

Twój zakres obowiązków: pracuj na własnym portfelu klientów z obszaru Instytucji Publicznych, dbaj o ich rozwój i odpowiadaj na ich dynamicznie zmieniające się potrzeby w zakresie cyfrowej transformacji zostań doradcą i sprzedawcą kompleksowych rozwiązań cyfrowych (telekomunikacyjnych, ICT, IoT, c...

06.05.202406.05.2024
© 2024 MegaPraca.pl
Page load: 0,0257 s