Filtruj

Praca Trenkwalder - Kościan

1-2 z 2 ofert pracy

Drukarz fleksograficzny (m/k)

TRENKWALDERTRENKWALDER
Kościan

Zadania: wykonywanie druku na foliach, obsługa maszyn fleksograficznych (Windmöller & Hölscher, Comexi), prowadzenie dokumentacji, praca według ustalonych standardów, dbanie o jakość wytwarzanego produktu. Wymagania: wykształcenie min. średnie techniczne, min. 1 rok doświadczenia na podobnym stanowi...

29.04.202429.04.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Kierownik kontroli jakości i technologii (m/k)

nowa oferta
Włoszakowice

Zadania na tym stanowisku: nadzór nad podległymi pracownikami – technolog / kontroler jakości, nadzór nad ustawieniami pracy linii w procesie produkcyjnym, nadzór nad sprzętem kontrolno-pomiarowym, nadzór nad magazynem środków chemicznych (aktualizacja przepisów prawnych oraz wymaganej dokumentacji ...

30.04.202430.04.2024