Filtruj

Praca Trzech Wieszczow - Koszalin

1-3 z 3 ofert pracy

Księgowy/ Księgowa

MPS INTERNATIONAL LTD SP Z OOMPS INTERNATIONAL LTD SP Z OO
Koszalin

MPS International Sp. z o.o. Jesteśmy firmą o profilu produkcyjno-usługowym. Nasza historia sięga 1992 roku. Rozwijamy się w trzech strategicznych kierunkach: produkcji opakowań z tworzyw sztucznych, kosmetyków oraz środków czystości, od lat z sukcesem zaspokajając wymagania Klientów krajowych i za...

06.05.202406.05.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Automatyk / Automatyk ds. Utrzymania Ruchu

ESPERSEN POLANDESPERSEN POLAND
Koszalin

Twój zakres obowiązków: Wykonywanie bieżących napraw, przeglądów prewencyjnych maszyn i urządzeń oraz remontów zgodnie z przyjętym harmonogramem Diagnostyka oraz bieżące regulacje, naprawy, usuwanie przyczyn awarii Wspieranie działu utrzymania ruchu w rozwiązywaniu bieżących problemówz automatyką...

16.04.202416.04.2024

Pracownik Działu Technicznego

MONIKAMONIKA
Koszalin

Firma SEGIN zatrudni pracownika do działu technicznego. Do głównych zadań należeć będzie: Przygotowywanie rzeczy do wydania na samochód przy zmianie weekendowej. Nadzór nad gospodarką oponami. Ewidencja zużycia paliw i materiałów. Prowadzenie magazynu części, materiałów i wyposażenia pojazdów. ...

11.04.202411.04.2024