Filtruj

Praca Tworcza - Świdnica

1-2 z 2 ofert pracy

Grafik (branża fashion)

nowa oferta
BUSINESS BRIDGE GROUP SP. Z O.O.BUSINESS BRIDGE GROUP SP. Z O.O.
Świdnica

Firma Business Bridge Group Sp. z o. o. jest profesjonalną agencją rekrutacyjną. Współpracujemy z firmami w zakresie poszukiwania najlepszych specjalistów i menedżerów na terenie całej Polski i UE, dbając przy tym o zapewnienie satysfakcjonującej pracy kandydatom.Obecnie w związku z dynamicznym rozw...

03.06.202403.06.2024

MŁODSZY OPIEKUN DPS FŚW

DOM POMOCY SPOŁECZNEJ DLA DZIECI W ŚWIEBODZICACHDOM POMOCY SPOŁECZNEJ DLA DZIECI W ŚWIEBODZICACH
Świebodzice

Zakres obowiązków: czuwanie nad bezpieczeństwem dzieci, troska o zdrowie, higienę, czystość pomieszczeń, organizowanie zabaw, twórcze przeżywanie czasu z dziećmi, obsługa, karmienie, przewijanie, spacery praca w godzinach 7:00-19:00 ; 19:00-7:00 wg grafiku Wymagania: wykształcenie - zasadnicze zawo...

15.05.202415.05.2024
Umowa o pracęumowa o pracę
© 2024 MegaPraca.pl
Page load: 0,0206 s