Filtruj

Praca Tymczasowa - Kalisz

1-3 z 3 ofert pracy

Praca w Holandii

nowa oferta
JOB SERVICEJOB SERVICE
Kalisz

Agencja Job Service – Kalisz (nr Cert. 4553) poszukuje pracowników do pracy w branżach: produkcja, magazyn, ogrodnictwo.Oferujemy:– pełne wdrożenie i instruktaż na stanowisku pracy oraz wsparcie w dalszym rozwoju kompetencji zawodowych– zapewnioną przez pracodawcę liczbę godzin do przepracowania– pr...

11.06.202411.06.2024

Operator wózka widłowego

Będzieszyn

Praca w centrum przeładunkowym w Będzieszynie. Zadania: Rozładunek i załadunek towaru za pomocą wózka widłowego Transport towaru na terenie całego magazynu Obsługa skanera Inwentaryzacja towaru Kontrola stanów magazynowych Wymagania: Aktualne uprawnienia UDT do obsługi wózków widłowych (II WJO) Dysp...

06.06.202406.06.2024

Pracownik Techniczny

Ostrów Wielkopolski

Zadania: Bieżące usuwanie usterek maszyn i urządzeń Przeglądy oraz przezbrojenia maszyn i urządzeń Diagnostyka oraz analiza przyczyn występowania usterek Udzielanie wsparcia technicznego operatorom maszyn Prowadzenie ciągłych działań zmierzających do poprawy efektywności maszyn Wymagania: Mile widzi...

10.07.202310.07.2023