Filtruj

Praca Tynki - Włocławek

1-3 z 3 ofert pracy

Zatrudnię Pracowników bud. z Doświadczeniem na elewacje

FIRMA BJB BOGDANFIRMA BJB BOGDAN
Włocławek

Zatrudnię pracowników z Doświadczeniem bez nałogów (alkohol narkotyki) do pracy głównie na elewacjach-docieplenia i tynki strukturalne zacierane ręcznie. Praca na terenie Włocławka i okolic. Wykonujemy budowy prywatne głównie domki jednorodzinne. Poszukuję pracowników sumiennych, dyspozycyjnych z do...

15.03.202415.03.2024
od 27 zł
Umowa o pracęumowa o pracę

OCIEPLANIE ELEWACJI

CENTRALNA BAZA OFERT PRACYCENTRALNA BAZA OFERT PRACY
Lipno

Numer oferty: StPr/24/0490Obowiązki:Przygotowanie ścian do ocieplania, klejenie styropianu, naciąganie kleju wykończenie tynkiem.Wymagania:Wymagania konieczne:Wykształcenie:zasadnicze zawodoweMiejsce pracy: Górna 28, 87-600 Lipno, powiat: lipnowski, woj: kujawsko-pomorskieRodzaj umowy: Umowa o pracę...

21.06.202421.06.2024
Umowa o pracę tymczasowąumowa o pracę tymczasową

ZAKŁAD OGÓLNOBUDOWLANY MARCIN KARCZEWSKIZAKŁAD OGÓLNOBUDOWLANY MARCIN KARCZEWSKI
Lipno

Zakres obowiązków: Przygotowanie ścian do ocieplania, klejenie styropianu, naciąganie kleju wykończenie tynkiem. Wymagania: wykształcenie - zasadnicze zawodowe staż pracy ogółem - lata: 1...

11.06.202411.06.2024