Filtruj

Praca Ubezpieczeniowy - Kędzierzyn-Koźle

1-3 z 3 ofert pracy

Menadżer Zespołu Sprzedaży

nowa oferta
NATIONALE-NEDERLANDENNATIONALE-NEDERLANDEN
Kędzierzyn-Koźle

Menadżer Zespołu Sprzedaży Miejsce pracy: Kędzierzyn-Koźle Twój zakres obowiązków Rozbudowa struktury sprzedażowej podległych AgentówRealizacja planu sprzedażowego wspólnie z zespołem w zakresie produktów ubezpieczeniowych oraz inwestycyjnychBudowanie pozytywnego wizerunku firmy na rynku dzięki budo...

20.05.202420.05.2024

Partner Multiagencji Ubezpieczeniowej

nowa oferta
INSUR INVEST SP. Z O.O.INSUR INVEST SP. Z O.O.

Partner Multiagencji Ubezpieczeniowej Miejsce pracy: Kędzierzyn-Koźle Twój zakres obowiązków Profesjonalna obsługa klientów i realizacja ich potrzeb ubezpieczeniowych Realizowanie samodzielnie określonych celów sprzedażowych Rozwijanie portfela ubezpieczeń Nasze wymagania Otwarcie na nowe wyzwania i...

18.05.202418.05.2024
Praktykapraktyka

SAMODZIELNY REFERENT DS. PŁAC

AKADEMIA NAUK STOSOWANYCH W RACIBORZUAKADEMIA NAUK STOSOWANYCH W RACIBORZU
Racibórz

Zakres obowiązków: Sporządzanie i prowadzenie dokumentacji płacowej dla pracowników Uczelni; Rozliczanie wynagrodzeń i innych świadczeń oraz przygotowywanie list płac dla pracowników Uczelni w tym w ramach realizowanych przez Uczelnie projektów unijnych; Prowadzenie płacowej bazy danych osób zatrudn...

17.05.202417.05.2024