Filtruj

Praca Ukladanie Brukowej - Zamość

1-3 z 3 ofert pracy

Praca dla Brukarza oraz Pomocnika brukarza

TOMASZTOMASZ
Zamość

Zatrudnię doświadczonych brukarzy, operatorów miniładowarki, minikoparki pomocników oraz pracowite osoby chętne do przyuczenia. Zakres obowiązków - Przygotowanie terenu pod prace brukarskie, układanie krawężników, układanie obrzeży, układanie kostki brukowej. Stawki ustalane indywidualnie według u...

14.04.202414.04.2024
od 4000 zł
Umowa o pracęumowa o pracę

PRACOWNIK FIZYCZNY

CENTRALNA BAZA OFERT PRACYCENTRALNA BAZA OFERT PRACY
Komarów Dolny

Numer oferty: StPr/24/1046Obowiązki:Układanie ścieżek drogowych.Wymagania:Wymagania konieczne:Umiejętności i uprawnienia:komunikatywnośćWykształcenie:brak lub niepełne podstawowePozostałe wymagania:Mile widziane doświadczenie w układaniu kostki brukowej.Miejsce pracy: 22-435 Komarów Dolny, powiat: z...

06.05.202406.05.2024
Umowa o pracę tymczasowąumowa o pracę tymczasową

ACER SP. Z O.O.ACER SP. Z O.O.

Zakres obowiązków: Układanie ścieżek drogowych. Wymagania: wykształcenie - brak lub niepełne podstawowe umiejętność - komunikatywność Mile widziane doświadczenie w układaniu kostki brukowej....

25.04.202425.04.2024