Filtruj

Praca Ukladanie Kraweznikow - Zielona Góra

1-3 z 3 ofert pracy

POMOCNIK BRUKARZA/POMOCNIK OPERATORA KOPARKI

TIEFBAU SP. Z O.O.TIEFBAU SP. Z O.O.
Zielona Góra

Zakres obowiązków: 1. Prace pomiarowe przy robotach ziemnych (współpraca z operatorem koparki), 2. Montaż krawężników i obrzeży betonowych, 3. Układanie kostki brukowej, 4. Obsługa płyty wibracyjnej do zagęszczenia gruntu, 5. Montaż sieci kanalizacji deszczowej, 6. Wykopy ręczne. Wymagania: wykszta...

16.08.202416.08.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

CENTRALNA BAZA OFERT PRACYCENTRALNA BAZA OFERT PRACY

Numer oferty: StPr/24/1054Obowiązki:1. Prace pomiarowe przy robotach ziemnych (współpraca z operatorem koparki),2. Montaż krawężników i obrzeży betonowych,3. Układanie kostki brukowej,4. Obsługa płyty wibracyjnej do zagęszczenia gruntu,5. Montaż sieci kanalizacji deszczowej,6. Wykopy ręczne.Wymagani...

Umowa na okres próbnyumowa na okres próbny

Zatrudnię brukarzy atrakcyjna stawka praca od zaraz Niemcy

PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO USŁUGOWE ART-FLOOR ARTUR ŚNIECIKOWSKIPRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO USŁUGOWE ART-FLOOR ARTUR ŚNIECIKOWSKI

Firma Art-Floor szuka brukarzy z doświadczeniem. Praca od zaraz na terenie Niemiec. Dla fachowców oferujemy stawkę 18-20 Euro na godzinę. Organizujemy noclegi oraz transport. Koordynator stale koordynuje prace na miejscu w języku polskim i niemieckim. Poszukujemy osób do stałej współpracy na dłuższy...

12.10.202312.10.2023
od 70 zł