Filtruj

Praca Ukladanie Paneli - Katowice

1-2 z 2 ofert pracy

Brukarz od zaraz tygodniówki Katowice

RAFAŁRAFAŁ
Katowice

Praca na terenie Katowic, Tychów, Mikołowa i okolic.Wyjazd z południowych dzielnic Katowic.Praca od zaraz dla BRUKARZA z umiejętnościami obsadzania obrzeży, docinki itp.Wynagrodzenie w formie TYGODNIÓWEK. Dodatkowe PREMIE po zakończonym zleceniu.Praca od poniedziałku do piatku na prywatnych posesjac...

28.04.202428.04.2024

PRACOWNIK OGÓLNOBUDOWLANY / WYKOŃCZANIA WNĘTRZ

KRZYSZTOF GRUCZA ARTIFEX FIRMA REMONTOWO-USŁUGOWAKRZYSZTOF GRUCZA ARTIFEX FIRMA REMONTOWO-USŁUGOWA
Gliwice

Zakres obowiązków: Wykształcenie: brak wymagań, doświadczenie zawodowe, prawo jazdy kat. B mile widziane, zakres obowiązków: prace wewnątrz przy wykończaniu wnętrz, przy kafelkowaniu, gipsowaniu, suchej zabudowie, układaniu paneli, przeróbki wod-kan itp., jedna zmiana, miejsce pracy: teren Śląska, b...

25.04.202425.04.2024
Umowa o pracęumowa o pracę
© 2024 MegaPraca.pl
Page load: 0,0214 s