Filtruj

Praca Ukladanie Towaru - Choszczno

1-3 z 3 ofert pracy

Sprzedawca sklep mięsny Choszczno - Agrofirma Witkowo

PRZEDSTAWICIEL REJONOWYPRZEDSTAWICIEL REJONOWY
Choszczno

Poszukujemy osób na stanowisko: Sprzedawca Miejsce pracy: Choszczno Oferujemy: - pracę w stabilnej firmie - po okresie próbnym umowę na czas nieokreślony okres próbny (umowa zlecenie) - 27,70 zł brutto/h na umowie na czas nieokreślony - ok. 4000 zł netto -premia kwartalna 1260 zł netto i inne...

19.06.202419.06.2024

Doradca klienta - praca wakacyjna (umowa zlecenie)

ADREAMS M. SMERDA SP. K.ADREAMS M. SMERDA SP. K.
Szczecin, Poznań, Zielona Góra, Gorzów Wielkopolski, Nowa Sól, Kościan, Suchy Las, Słubice, Świebodzin, Stargard, Stargard Szczeciński, Sulechów, Luboń, Gryfino, Police, Międzyrzecz, Kostrzyn, Krosno Odrzańskie, Choszczno

Twoje zadania: pomoc w układaniu towaru prace porządkowe w salonie Media Expert pomoc w rozładunku/załadunku towaru Zapewnimy Ci: umowę zlecenie możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego szansę poznania handlu w branży RTV/AGD/IT Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych...

14.06.202414.06.2024

Wykładanie towaru w markecie spożywczym Choszczno

AGENCJA PRACY TYMCZASOWEJ WORK&PROFITAGENCJA PRACY TYMCZASOWEJ WORK&PROFIT
Choszczno

Założona w 2001 Agencja Pracy Tymczasowej, Agencja Pośrednictwa Pracy i Doradztwa Personalnego Work & Profit jest obecnie jedną z największych niezależnych polskich agencji zatrudnienia. W ciągu wielu lat naszej działalności daliśmy pracę przeszło 50 000 pracowników w całym kraju. Skutecznie znajduj...

04.06.202404.06.2024