Filtruj

Praca Ukladanie Towaru - Inowrocław

1-3 z 3 ofert pracy

Doradca klienta - praca wakacyjna (umowa zlecenie)

ADREAMS M. SMERDA SP. K.ADREAMS M. SMERDA SP. K.
Bydgoszcz, Inowrocław, Włocławek, Chojnice, Płońsk, Płock, Toruń, Pabianice, Grudziądz, Brodnica, Świecie, Wieluń, Sieradz, Zgierz, Zduńska Wola, Tuchola, Kępno, Wieruszów, Nowe Miasto Lubawskie, Chełmno, Gostynin, Rypin, Człuchów, Wąbrzeźno

Twoje zadania: pomoc w układaniu towaru prace porządkowe w salonie Media Expert pomoc w rozładunku/załadunku towaru Zapewnimy Ci: umowę zlecenie możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego szansę poznania handlu w branży RTV/AGD/IT Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych...

14.06.202414.06.2024

Pracownik Produkcji, praca po 8h, wolne weekendy

ROLNICZA SPÓŁDZIELNIA PRODUKCYJNA NOWOŚĆROLNICZA SPÓŁDZIELNIA PRODUKCYJNA NOWOŚĆ
Inowrocław

Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna „Nowość” to nowoczesna Ubojnia oraz Ferma Drobiu, spełniająca wysokie wymogi technologiczne i jakościowe. Jesteśmy rodzinną, polską firmą, działającą na rynku od 1951 roku w Jezuickiej Strudze k/Inowrocławia. Produkujemy i dostarczamy najwyższej jakości świeży drób ...

od 5000 zł
Umowa o pracęumowa o pracę

Zatrudnię kasjera sprzedawcę w żabce w Inowrocławiu

JAZWIN33JAZWIN33
Inowrocław

Zatrudnie osobę do pracy w sklepie Żabka w Inowrocławiu Preferowana praca na dłuższy okres czasu Oferujemy: - pracę w systemie dwuzmianowym (6.00-14:30; 14:30-23:00), możliwość dostosowania grafiku. - czytelny zakres obowiązków - wypłaty na czas - premie - długofalową współpracę - stawka godzinow...

18.08.202318.08.2023
od 4300 zł