Filtruj

Praca Ukladanie - Jelenia Góra

1-3 z 3 ofert pracy

MERCHANDISER (WYKŁADANIE TOWARU)

nowa oferta
KONTAKT PRZEZ OHPKONTAKT PRZEZ OHP
Jelenia Góra

Zakres obowiązków: Wykładanie i układanie towarów na półkach w sklepie zgodnie z procedurami i standardami Wymagania: dokładność sumienność dbałość o szczegóły odpowiedzialność...

16.05.202416.05.2024
Umowa zlecenieumowa zlecenie

Produkcja Prefabrykatów Betonowych w Niemczech (Okolice Chemnitz)

MACIEJMACIEJ
Lwówek Śląski

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty pracy przy produkcji prefabrykatów betonowych w okolicach Chemnitz, w nowoczesnym zakładzie produkcyjnym naszego partnera biznesowego. Jesteśmy jednym z wiodących producentów tego typu elementów na niemieckim rynku i poszukujemy zarówno doświadczonych praco...

14.05.202414.05.2024
od 9000 zł
Umowa o pracęumowa o pracę

POMOCNIK PIEKARZA

Bolków

Zakres obowiązków: pomoc w przygotowaniu surowców do produkcji oraz w wyrabianiu formowaniu i układaniu ciasta. Krojenie mechaniczne oraz składanie gotowego peczywa...