Filtruj

Praca Ukladanie - Żagań

1-3 z 3 ofert pracy

MONTER SIECI WODNYCH I KANALIZACYJNYCH

nowa oferta
TANDEM SP. Z O.O.TANDEM SP. Z O.O.
Żagań

Zakres obowiązków: Praca przy budowie dróg, układanie sieci wodno-kanalizacyjnych. Wymagania: wykształcenie - podstawowe wykształcenie - zasadnicze zawodowe uprawnienie - Prawo jazdy kat. B Doświadczenie w pracy przy budowie dróg....

13.06.202413.06.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

MAGAZYNIER

CENTRALNA BAZA OFERT PRACYCENTRALNA BAZA OFERT PRACY
Żary

Numer oferty: StPr/24/0432Obowiązki:Przyjmowanie towarów do magazynu, uczestnictwo w odbiorze ilościowym i jakościowym, sporządzanie dokumentacji, wydawanie towarów z magazynu, rozmieszczanie i układanie przyjętych towarów, oznakowanie składowanych towarów.Wymagania:Wymagania konieczne:Wykształcenie...

24.05.202424.05.2024
Umowa na okres próbnyumowa na okres próbny

MAGAZYNIER

VALMET AUTOMOTIVE SP. Z O.O.VALMET AUTOMOTIVE SP. Z O.O.
Żary

Zakres obowiązków: Przyjmowanie towarów do magazynu, uczestnictwo w odbiorze ilościowym i jakościowym, sporządzanie dokumentacji, wydawanie towarów z magazynu, rozmieszczanie i układanie przyjętych towarów, oznakowanie składowanych towarów. Wymagania: wykształcenie - podstawowe Uprawnienia do obsł...