Filtruj

Praca Ukladanie - Zgorzelec

1-2 z 2 ofert pracy

Doradca klienta - praca wakacyjna (umowa zlecenie)

nowa oferta
ADREAMS M. SMERDA SP. K.ADREAMS M. SMERDA SP. K.
Wrocław, Świdnica, Bolesławiec, Jelenia Góra, Kłodzko, Nysa, Dzierżoniów, Brzeg, Zgorzelec, Kluczbork, Oława, Lubliniec, Ząbkowice Śląskie, Wałbrzych, Jawor, Żagań, Lubań, Kamienna Góra, Prudnik, Bielawa, Łany, Strzelin, Złotoryja, Jelcz-Laskowice, Nowa R

Twoje zadania: pomoc w układaniu towaru prace porządkowe w salonie Media Expert pomoc w rozładunku/załadunku towaru Zapewnimy Ci: umowę zlecenie możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego szansę poznania handlu w branży RTV/AGD/IT Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych...

14.06.202414.06.2024

Kierowca trasy międzynarodowe kat. C+E chłodnia

DOMINIKDOMINIK
Zawidów

Dzień dobry Zatrudnimy kierowcę na trasy międzynarodowe z kategorią C+E. Firma rodzinna praca układana na bierząco nie przez spedycję Miejsca załadunku i rozładunku powtarzające się, praca poukładana Auto MAN naczepa chłodnia System pracy 2/2 ( 2 tygodnie pracy 2 tygodnie wolne) jedno auto 2 kie...

12.06.202412.06.2024
od 6500 zł