Filtruj

Praca Ulotki - Płock

1-3 z 3 ofert pracy

DRUKARZ

AIR PRINT SP. Z O.O.AIR PRINT SP. Z O.O.
Płock

Zakres obowiązków: Druk ulotek, plakatów; montaz reklam; obsługa ploterów; prace około produkcyjne. Praca w Płocku w godz. 8-16. Wymagania: wykształcenie - brak lub niepełne podstawowe mile widziane doświadczenie w zawodzie...

07.06.202407.06.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Pracownik Magazynowy - Prace manualne

4EST4EST
Słupno

Poszukujemy pracowników magazynowych do wykonywania prac manualnych, takich jak składanie ulotek i opakowań. Jeśli szukasz stabilnej pracy w komfortowych warunkach, ta oferta jest dla Ciebie! Miejsce pracy: Słupno Warunki: Stawka: 24 PLN netto za godzinę Praca siedząca Praca 5 dni w tygodniu P...

03.06.202403.06.2024

Roznoszenie ulotek, do skrzynek pocztowych. 250zł dniówka

GM POLSKAGM POLSKA
Płock

GM Polska Zatrudni uczciwe osoby do: • Rozwożenia ulotek w (Domkach jednorodzinnych) PROSIMY O REJESTRACJE TYLKO OSOBY UCZCIWE I NAPRAWDĘ CHĘTNE DO PRACY. Wymagania: • Ukończone 18 lat • Uczciwość • Duże chęci i zaangażowanie do pracy w terenie • Punktualność wykonania zlecenia • Szukamy ty...

22.05.202422.05.2024
od 25 zł