Filtruj

Praca Umowa Zlecenie - Garwolin

1-2 z 2 ofert pracy

Operator linii pakowania kosmetyków – łatwe obowiązki i super zarobek

nowa oferta
OTTO WORK FORCEOTTO WORK FORCE
Garwolin

ZAKRES OBOWIĄZKÓW: praca przy liniach produkcyjnych, oklejanie i pakowanie kosmetyków, wykorzystanie skanera ręcznego. WYMAGANIA: Zaangażowanie i sumienność Chęć do pracy w systemie zmianowym OFERUJEMY: stawkę: 27,70-30,50 zł brutto / godzina (pamiętaj, że jeżeli jesteś studentem Twoja stawka brutto...

15.06.202415.06.2024

Koordynator ds. kadr i płac

nowa oferta
KLIENT ROCKETJOBS.PLKLIENT ROCKETJOBS.PL
Góra Kalwaria

Poszukujemy starszego specjalisty do pełnej obsługi kadrowo-płacowej w firmie działającej w szkolnictwie. Istniejemy w obszarze biznesu od kilku lat. Cenimy wśród naszych członków zespołu wysoki poziom wiedzy w zakresie kadr i płac, wzajemne wsparcie w codziennych obowiązkach, chęć ciągłego rozwoju ...