Filtruj

Praca Uprawnienia Budowlane - Sochaczew

1-3 z 3 ofert pracy

Kierownik budowy

nowa oferta
UNIBEP S. A.UNIBEP S. A.
Sochaczew

Opis stanowiska: Kierowanie budową, nadzorowanie jakości i terminowości realizowanych robót pod kątem zgodności ze specyfikacją techniczną i dokumentacją projektową, Organizowanie oraz koordynowanie budowy zgodnie z zatwierdzonym harmonogramem robót, Kontrolowanie podwykonawców zgodnie z postanowien...

02.06.202402.06.2024

Elektryk

nowa oferta
JT S. A.JT S. A.
Cegłów

Elektryk Miejsce pracy: Cegłów (pow. grodziski) Twój zakres obowiązków Montaż instalacji ochrony katodowej na gazociągach i obiektach eksploatacyjnych Drobne naprawy i badania okresowe elektronarzędzi / urządzeń spawalniczych Podstawowe pomiary wielkości elektrycznych Montaż uziomów pionowych i pozi...

Spawacz

nowa oferta
BUDOKRUSZ S. A.BUDOKRUSZ S. A.
Grodzisk Mazowiecki

Spawacz Miejsce pracy: Grodzisk Mazowiecki Twój zakres obowiązków Prace spawalnicze Nasze wymagania Doświadczenie zawodowe w pracy na podobnym stanowisku Umiejętność pracy w zespole Aktualne uprawnienia spawalnicze To oferujemy Stałą, stabilną i ciekawą pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej...