Filtruj

Praca Uprawnienia Energetyczne - Lublin

1-2 z 2 ofert pracy

Serwisant instalacji HVAC

nowa oferta
EKO-SANIT SP. Z O.O.EKO-SANIT SP. Z O.O.
Lublin

Opis stanowiska:- serwis urządzeń instalacji klimatyzacyjnych - diagnozowanie awarii oraz ich usuwanie- montaż i uruchamianie nowych urządzeń- serwisy i konserwacja maszynWymagania:- umiejętność diagnozowania awarii oraz ich usuwania- umiejętność obsługi sterowników i automatyki- odpowiedzialność or...

20.05.202420.05.2024

Elektromechanik (mechanik, elektryk, automatyk)

nowa oferta
GI GROUP POLAND S. A.GI GROUP POLAND S. A.
Nałęczów

Dla naszego Klienta poszukujemy kandydata na stanowisko: Elektromechanik Lokalizacja: Nałęczów Zakres obowiązków: Nadzór nad poprawnym funkcjonowaniem maszyn i urządzeń Obsługa i konserwacja maszyn i urządzeń produkcyjnych Wykonywanie napraw, usuwanie usterek oraz wykonywanie remontów i modernizacji...