Filtruj

Praca Uprawnienia Energetyczne - Wyszków

1-3 z 3 ofert pracy

Elektromonter Urządzeń Stacyjnych i Rozdzielczych

PGE POLSKA GRUPA ENERGETYCZNA S. A.PGE POLSKA GRUPA ENERGETYCZNA S. A.
Wyszków

Nasze wymagania: Wykształcenie min. zawodowe lub średnie techniczne o kierunku elektrycznym. Świadectwo kwalifikacyjne uprawniające do zajmowania się eksploatacją urządzeń, instalacji i sieci elektroenergetycznych na stanowisku eksploatacji. Znajomość pakietu MS Office. Umiejętność posługiwania się ...

13.06.202413.06.2024

Elektryk/Automatyk (K/M) Wierzbica koło Radomia

nowa oferta
MONDI WIERZBICA SP. Z O.O.MONDI WIERZBICA SP. Z O.O.
Wierzbica

ZAKRES OBOWIĄZKÓW: Usuwanie awarii maszyn i urządzeń, Remonty i konserwacja maszyn i urządzeń, Analizowanie przyczyn awarii i prewencyjne utrzymanie ruchu maszyn i urządzeń, Demontaż i montaż urządzeń elektrycznych i automatyki przemysłowej, Praca w systemie dwuzmianowym. WYMAGANIA: Wykształc...

26.06.202426.06.2024

ELEKTROMONTER LINII KABLOWYCH

TOPTEL FLASZEWSKI ŁUKASZTOPTEL FLASZEWSKI ŁUKASZ
Łochów

Zakres obowiązków: Przygotowywanie terenu, montaż sieci energetycznych i telekomunikacyjnych Wymagania: wykształcenie - zasadnicze zawodowe wykształcenie - brak lub niepełne podstawowe uprawnienie - Prawo jazdy kat. B mile widziane doświadczenie na stanowisku elelktromontera...

28.05.202428.05.2024