Filtruj

Praca Uprawnienia Suwnic - Gorlice

1-3 z 3 ofert pracy

Spawacz

nowa oferta
FAMUR (GRENEVIA SA)FAMUR (GRENEVIA SA)
Gorlice

ZAKRES OBOWIĄZKÓW: spawanie konstrukcji stalowych WYMAGANIA: wykształcenie zawodowe techniczne min 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku dobra znajomość rysunku technicznego uprawnienia spawalnicze (MAG 135) uprawnienia do obsługi palnika gazowego mile widziane uprawnienia na suwnice oraz hako...

04.07.202404.07.2024

Pomocnik Operatora

KADRYKADRY
Gorlice

GÓR-STAL Sp. z o.o. GORLICE Producent Płyt Warstwowych poszukuje kandydata/ kandydatki na stanowisko: POMOCNIK OPERATORA Miejsce pracy: GORLICE (województwo małopolskie) Wymagania: - wykształcenie zawodowe lub średnie -samodzielność i umiejętność dobrej organizacji pracy -znajomość procesó...

06.06.202406.06.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Praca na stanowisku operator maszyny CNC

STANISŁAWSTANISŁAW
Pławna

Firma z m. Pławna gmina Ciężkowice zatrudni na stanowisku operatora maszyny CNC Nasze wymagania: · Obsługa wycinarki plazmowej CNC- (możliwość przyuczenia odbycia kursu) · Obsługa wózka widłowego oraz Suwnicy – dotyczy załadunku i rozładunku blach do palenia na maszynę (możliwość dalszego rozwija...

16.05.202416.05.2024