Filtruj

Praca Uprawnienia - Bielsko-Biała

1-2 z 2 ofert pracy

POMOC KUCHENNA 1/2 ETATU

KARCZMA HARNAŚ S. C.KARCZMA HARNAŚ S. C.
Bielsko-Biała

Zakres obowiązków: Przygotowywanie potraw zgodnie z zamówieniami dla klientów indywidualnych oraz na imprezy okolicznościowe. Praca w systemie jednozmianowym w godz. 11.00-20.00 od pon. do niedz. (wg grafiku). Umowa o pracę na okres próbny 3 m-ce z możliwością przedłużenia. Wymagania: wykształceni...

24.05.202424.05.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

PSYCHOLOG

PRZEDSZKOLE PUBLICZNE NR 1 W BRENNEJPRZEDSZKOLE PUBLICZNE NR 1 W BRENNEJ
Brenna

Zakres obowiązków: Wspieranie nauczycieli, wychowawców, grup wychowawczych i innych specjalistów w rozpoznawaniu indywidualnych potrzeb rozwojowych i edukacyjnych oraz możliwości psychofizycznych dzieci w celu określenia mocnych stron, predyspozycji, zainteresowań i uzdolnień dzieci oraz trudności w...

08.05.202408.05.2024