Filtruj

Praca Uprawnienia - Myślibórz

1-3 z 3 ofert pracy

SPECJALISTA DO SPRAW OCHRONY ŚRODOWISKA

nowa oferta
CENTRUM EDUKACJI EKOLOGICZNEJ I KRAJOZNAWSTWA SALAMANDRACENTRUM EDUKACJI EKOLOGICZNEJ I KRAJOZNAWSTWA SALAMANDRA
Myślibórz

Zakres obowiązków: - prowadzenie zajęć edukacyjnych - wykonywanie zadań przewidzianych dla służby parków krajobrazowych (zgodnie z ustawą z 16 kwietnia 2004 r. o ochronie przyrody) - w tym praca w terenie Wymagania: wykształcenie - wyższe (w tym licencjat) uprawnienie - Prawo jazdy kat. B staż prac...

27.05.202427.05.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Elektryk Pomocnik elektryka Belgia 19€-25€ 6000€ !!! 25000złoty

MICHAŁMICHAŁ
Myślibórz

Minimum roczne doświadczenie praca na umowie lub własnej działalności A1 stwaka zaczyna się od 22€. Wymagane jeśli jest to certyfikat VCA i uprawnienia na zwyżki własne jeśli nie ma to pomagamy w wyrobieniu odciągane z pierwszej faktury. Zapewniamy darmowy nocleg i dojazd do pracy możliwość pracy w ...

25.04.202425.04.2024
od 25800 zł
Umowa zlecenieumowa zlecenie

prace przy koniach/prace fizyczne

AGATAAGATA
Dębno

Poszukuję osoby do opieki nad końmi. Wymagania to doświadczenie przy obejściu z końmi ,uprawnienia i umiejętności poruszania się traktorem, prawo jazdy kat B, mile widziane ogólne pojęcie pracy w gospodarstwie rolnym .Bezwzględny warunek to empatia ,i przyjazne nastawienie do zwierząt . Oferuję b...

19.05.202419.05.2024