Filtruj

Praca Uprawnienia - Stare Miasto

1-3 z 3 ofert pracy

TECHNIK UTRZYMANIA OBIEKTU

CBRE GWS SP. Z O.O.CBRE GWS SP. Z O.O.
Stare Miasto

Zakres obowiązków: Utrzymanie infrastruktury obiektu, wykonywanie przeglądów, obsługa zgłoszeń, nadzór nad podwykonawcami, budowanie relacji z klientami. Wymagania: wykształcenie - zasadnicze zawodowe wykształcenie - średnie ogólnokształcące uprawnienie - Dozór nad eksploatacją urządzeń, instal...

10.06.202410.06.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

MONTER / KONSERWATOR INSTALACJI WENTYLACYJNYCH I KLIMATYZACYJNYCH - OFERTA PRACY PRZEZNACZONA DLA OSÓB BEZROBOTNYCH ZAREJESTROWANYCH W PUP SŁUPCA

nowa oferta
Zagórów

Zakres obowiązków: Montaż klimatyzacji. Wymagania: wykształcenie - średnie branżowe wykształcenie - średnie zawodowe uprawnienie - Prawo jazdy kat. B...

11.06.202411.06.2024

Kierowca C+E kółka Włochy

nowa oferta
ADAMADAM
Wojciechówka

Zatrudnię kierowcę C+E Wyjazdy niedziela godzina 18 z bazy z załadowana naczepa, powrót na bazę w piątek Zawsze 3-4 dostawy i 3-4 załadunki Auto daf XF 2019/2020 naczepy chłodnie i plandeki. Auto na stan, naczepy co tydzień może być inna. Wymagania Aktualne uprawnienia ADR podstawowy Wynagrodzenie...

od 13000 zł