Filtruj

Praca Urzad Dozoru - Pruszków

Magazynier/ operator Wózka Widłowego - 8:00-16:00 - Pruszków

JAGA RECRUITMENT SP. Z O.O.JAGA RECRUITMENT SP. Z O.O.
Pruszków

JAGA Recruitment (podmiot wpisany do rejestru agencji zatrudnienia Certyfikat Marszałka Województwa Mazowieckiego nr 7363) zatrudni osoby do pracy na stanowisku: Pracownik magazynowy - Operator wózka widłowego Miejsce pracy: Pruszków Magazynier/ operator Wózka Widłowego - 8:00-16:00 - Pruszków •...

06.05.202406.05.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Pracownik ochrony dozoru na obiekty Warszawa

BIUROBIURO
Warszawa

Miejsce pracy: Warszawa Wola TYLKO OSOBY POSIADAJĄCE ORZECZENIE O NIEPEŁNOSPRAWNOŚCI OFERUJEMY: • pracę w wymiarze – 8h 7.30 / 15.30 weekendy i święta wolne • szkolenie wstępne a także niepełne umundurowanie, • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę pełen etat lub ½ etatu • umundurowanie firmo...

09.05.202409.05.2024

Magazynier / Operator Wózka Widłowego (m/k)

IMAR SERVICE GROUPIMAR SERVICE GROUP
Tarczyn

Zakres obowiązków:* Kompletacja i przygotowywanie zamówień do wysyłki,* Obsługa przyjęć towaru do magazynu,* Obsługa wózka widłowego lub paletowego - załadunek, rozładunek towaru,* Obsługa skanera.Oczekiwania:* Doświadczenie na analogicznym stanowisku,* Mile widziane doświadczenie w obsłudze wózków ...

© 2024 MegaPraca.pl
Page load: 0,0236 s