Filtruj

Praca Urzad Miejski - Słupsk

1-2 z 2 ofert pracy

STANOWISKO PRACY DS. UDOSTĘPNIANIA ZASOBU GEODEZYJNEGO I KARTOGRAFICZNEGO ORAZ SPRAW ORGANIZACYJNYCH W REFERACIE DOKUMENTACJI GEODEZYJNEJ I KARTOGRAFICZNEJ W WYDZIALE GEODEZJI I KATASTRU

URZĄD MIEJSKI W SŁUPSKUURZĄD MIEJSKI W SŁUPSKU
Słupsk

Zakres obowiązków: Link do ogłoszenia o naboru: https://bip.um.slupsk.pl/praca/903.html Wynagrodzenie od 4500 zł brutto- w zależności od posiadanego doświadczenia. Ogólna charakterystyka: stanowisko dotyczy obsługi interesantów w zakresie udostępniania materiałów zasobu geodezyjnego i kartograficzn...

22.04.202422.04.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

STANOWISKO PRACY DS. OCHRONY ŚRODOWISKA I GOSPODARKI ODPADAMI W REFERACIE OCHRONY ŚRODOWISKA W WYDZIALE GOSPODARKI KOMUNALNEJ I OCHRONY ŚRODOWISKA

Słupsk

Zakres obowiązków: Link do ogłoszenia o naboru: https://bip.um.slupsk.pl/praca/902.html Wynagrodzenie od 4500 zł brutto- w zależności od posiadanego doświadczenia. Ogólna charakterystyka: Pracownik zatrudniony na ww. stanowisku wykonywać będzie pracę w siedzibie Urzędu, jak również terenową w grani...

19.04.202419.04.2024