Filtruj

Praca Urzadzen - Dobra

1-3 z 3 ofert pracy

Pracownik Produkcji

SUSZARNIA WARZYW JAWORSKI SP. K.SUSZARNIA WARZYW JAWORSKI SP. K.
Dobre Miasto

O nas: Nasze przedsiębiorstwo jest jednym z największych w Europie producentów suszonych warzyw. Jesteśmy firmą rodzinną z czterdziestoletnią tradycją. Obecnie produkujemy około 8000 ton suszonych warzyw rocznie. Naszymi głównym produktami są suszona marchew, pasternak, seler-korzeń i liść, por, pi...

23.05.202423.05.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

KSIĘGOWY

Zakres obowiązków: przyjmowanie i segregacja dokumentów księgowych, sprawdzanie poprawności rachunkowej, księgowanie faktur Wymagania: wykształcenie - wyższe (w tym licencjat) umiejętność - obsługa komputera (MS Office) i urządzeń biurowych...

22.05.202422.05.2024

zatrudnię elektryka, plus praca po stawkach unijnych w Unii Europ.

WŁAŚCICIELWŁAŚCICIEL
Nowogard

Zakład Elektromechaniczny w Nowogardzie zatrudni elektryka w pełnym wymiarze godzin. Codzienne obowiązki - konserwacja i naprawa instalacji elektrycznych . Konserwacja bieżących urządzeń i instalacji. Niezbędne wymagania - podstawowa znajomość zasad eksploatacji w elektryce. Mile widziane zna...

20.05.202420.05.2024
od 4800 zł